Premiera teledysku

Premiera teledysku

Nasza szkoła w teledysku! Wspólny muzyczny projekt!

ROOMX-"ZŁUDZENIA"

W piątek o godzinie 18.00 na kanale You Tube miała miejsce premiera teledysku ROOMX - "Złudzenia". Projekt promujący szkołę zostałał zrealizowany przez naszego absolwenta Sebastiana Sikorskiego i zespół "ROOMX" w plenerach SP3. W teledysku wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Oliwier Wirkus, 6a i Bartosz Sikorski, 7c (Brawo!)

Muzycy skierowali do Dyrektora Karola Kołyszko, miłe słowa:

"Z ogromnym sentymentem po 25 latach wracamy do miejsca, w którym przecinały się nasze edukacyjne drogi które skrzyżowały się w odpowiednim momencie .

"Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich"

Pierwsze miłości ,łzy, muzyczne występy ,bójki, przyjaciele oraz to co najważniejsze EDUKACJA!!!!

-Ogromne Podziękowania dla Pana Dyrektora Karola Kołyszko

za niesamowite zaangażowanie ,udostępnienie obiektu tylko dla nas, cenny czas oraz poświęcenie.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się w ten niezwykle ważny emocjonalnie projekt.".

Zapraszamy do obejrzenia teledysku