Szczepienia dla chętnych. Dotyczy dzieci po 12 roku życia

Szczepienia dla chętnych. Dotyczy dzieci po 12 roku życia

Informuję Państwa, o możliwości zorganizowania przez szkołę wyjścia, pod opieką nauczyciela, na szczepienie przeciw Covid – 19, dla dzieci po 12. roku życia (za zgodą rodziców, dla chętnych).

Szczepienia odbędą się w okresie od 13 do 17 września 2021 r. w Centrum Medycznym Gemini w Chojnicach.

Wyjście na szczepienie poprzedzone musi być wypełnieniem przez rodzica i oddaniem do wychowawcy klasy ,,Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19”.

Rodzice, którzy zdecydują się na szczepienie swoich dzieci proszeni są o poinformowanie o tym fakcie wychowawcę klasy, w terminie do 10 września 2021 r.

Spotkanie konsultacyjne z wicedyrektorem szkoły i pielęgniarka szkolną, dla rodziców, opiekunów prawnych naszych uczniów, którzy są zainteresowani  szczepieniem swoich dzieci ( po 12 roku życia) odbędzie się w poniedziałek w godzinach 16.00-17.00 w stołówce szkolnej. Na miejscu będzie możliwość wypełnienia deklaracji. Na spotkanie zapraszamy  rodziców, którzy są zainteresowani szczepieniem swoich dzieci.