Stare klucze dla budzika

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Stare klucze dla budzika

„STARE KLUCZE DLA BUDZIKA”

W roku szkolnym 2021/2022 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach po raz pierwszy, w ramach udziału w Ogólnopolskim Projekcie „Emp@tyczna klasa”, przystąpił do akcji charytatywnej „Stare klucze dla Budzika”. Celem akcji jest zbiórka starych, niepotrzebnych kluczy na rzecz Kliniki „Budzik” prowadzonej przez Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”

Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, całe rodziny, znajomych  przyjaciół do zaangażowania się w akcję. Może w Waszych domach, piwnicach, garażach są stare, niepotrzebne klucze, które mogą pomóc.

Na klucze czekamy do końca września. Przynoście je do Waszych sal lekcyjnych. Pod koniec miesiąca zostaną zebrane i przekazane Polskiemu Stowarzyszeniu Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, które zezłomuje klucze, a pieniądze przekaże na konto Fundacji „Akogo?”