konkurs fotograficzny

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
konkurs fotograficzny

W ramach akcji edukacyjnej Śmieci?! Kto to widział?!, przygotowaliśmy dla Waszych uczniów pro-ekologiczny konkurs ze wspaniałymi nagrodami! Zapraszamy uczniów z klas 4-6 wraz z rodzicami do uczestnictwa w konkurencji.
Spieszcie się! Prace możecie przesyłać do 7 października na naszej stronie www.ktotowidzial.plw zakładce Konkurs!

Do wygrania 10 nagród głównych - plecaki Salewa oraz nagrody dodatkowe - 100 butelek Camelbak.

Głównym zadaniem w naszym konkursie fotograficznym będzie uwiecznienie dobrego, proekologicznego zachowania stosowanego w domach Waszych uczniów, którego celem jest zmniejszenie ilość wytwarzanych odpadów. W formularzu zgłoszeniowym należy dołączyć krótki opis zdjęcia na maksymalnie 120 znaków.

Konkurs rozpoczyna się 27 września 2021 r. i trwa do 7 października 2021 r. do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 października 2021 r. Nasze jury weźmie pod uwagę pomysłowość, kreatywność i oryginalność nadesłanych prac. Na koniec zostanie wyłonionych 10 zwycięzców oraz 100 dodatkowo nagrodzonych osób. Dodatkowych informacji na temat kryteriów oceny możecie znaleźć w naszym regulaminie: http://ktotowidzial.pl/wp-content/uploads/2021/09/Regulamin_TPN_Konkurs_Fotograficzny_24.09.2021_v2.pdf

Gdybyście mieli do nas jakieś pytania, zapraszamy do formularza kontaktowego na stronie internetowej!

Pozdrawiamy,

Drużyna Tatrzańskiego Parku Narodowego!