Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (Europejskiego Tygodnia Mobilności) obchodzonego w dniach 16-22.09.2021 roku odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Miasto bez samochodu”. Celem zmagań była promocja ekologicznych form mobilności, zachęcanie do używania zamiennych form transportu, takich jak: komunikacja publiczna, piesza lub rowerowa.
Laureatami konkursu w kategorii klas I-III są: I MIEJSCE Zuzanna Spichalska, z klasy 2„b” i Hanna Malinowska z klasy 1„a”; II MIEJSCE   Nina Fierek, z klasy 2„c” i Rafał Bankert z klasy 1„a”; III MIEJSCE Natalia Sikorska, z klasy 3„b” i Kornelia Dajnowska z klasy 1„a”;
Laureatami konkursu w kategorii klas IV-VIII są: I MIEJSCE  Klaudia Meyer, z klasy 8„d” i Szymon Kwiatkowski, z klasy 6„b”; II MIEJSCE    Kamil Grochowski, z klasy 6„c”; III MIEJSCE   Mariami Maisuradze, z klasy 6„b”; Wyróżnienie: Hubert Choiński, z klasy 6„a”.
Nagrody pocieszenia otrzymują: Amelia Jażdżewska, z klasy 7„e”, Julia Kiedrowicz, z klasy 6„a”, Amelia Lipińska, z klasy 5„a”, Emilia Zehm-Pestka, z klasy 5„c”, Justyna Grochowska, z klasy 4„a”, Filip Łazarski, z klasy 8„e”, Julia Drobińska, z klasy 2„c”, Marcel Brauer, z klasy 2„c”, Bianka Jabłońska, z klasy 1„a”, Jakub Kempiński, z klasy 1„a”, Aleksander Hoppe, z klasy 1„a”, Jakub Behrendt, z klasy 1„a”.
Serdecznie gratulujemy!!!
Organizatorkami konkursu są: Agnieszka Wojcik, Katarzyna Ginter.