OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA SZKOLNY KLIP MUZYCZNY

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia
OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA SZKOLNY KLIP MUZYCZNY

MINUTOWA PIOSENKA KLASOWA

Ogólnopolski konkurs Minutowa Piosenka Klasowa zaprasza do udziału grupy klasowe i szkolne pod kierunkiem nauczycieli, nie tylko muzyki. Do wygrania cenne nagrody dla klas i szkół!

Starasz się rozwijać serca, umysły i wyobraźnię młodych twórców?
Próbujesz odkrywać talenty swoich podopiecznych?
Dbasz o ich artystyczny rozwój i kreatywność?
Integrujesz i inspirujesz swoich uczniów?

Zaangażuj grupę klasową lub szkolną do stworzenia, wykonania i nagrania wspólnego klipu z krótką piosenką.

Na uczestników konkursu czekają wartościowe NAGRODY w postaci instrumentów muzycznych, a wybrane klipy wezmą udział w ogólnopolskim plebiscycie o NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI za najlepszy szkolny klip muzyczny w Polsce.

Konkurs jest adresowany do klas ze szkół podstawowych wraz z opiekunami.

ZGŁOSZENIA Minutowej Piosenki Klasowej DO 29 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU

Zgłoszone klipy ocenia profesjonalne jury, złożone z kompozytorów, muzyków, poetów i autorów piosenek.

Konkurs jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy.

Zapraszamy do udziału! Więcej na stronie: