Eko-Art

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Eko-Art

W poniedziałek , 11 października, w bibliotece szkolnej odbył się coroczny, cykliczny konkurs recytatorski Eko –Art. Zgromadzone jury w składzie: Ewa Murawska, Ewa Leszczyńska, Małgorzata Góra oraz Anna Czajkowska z wielką przyjemnością wysłuchało pięknie przygotowanych utworów o tematyce ekologiczno- przyrodniczej. Uczniowie oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VI oraz VII – VIII. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale, więc wyłonienie zwycięzców nie było łatwym zadaniem.

Laureatami zostali:

Klasy I – III:

1 miejsce: Jan Kimel z klasy 1a

2 miejsce : Zuzanna Spichalska klasa 2b

3 miejsce: Maja Węckowska klasa 2b

Wyróżnienie: Olga Miszewska kl. 2a, Jan Wnuk – Lipiński kl. 2b

Klasy IV – VI :

1 miejsce: Oliwier Boni klasa 5a

2 miejsce: Paulina Radtke klasa 4a

3 miejsce : Antonina Lewińska klasa 6b

Wyróżnienia: Urszula Szczepańska kl. 5a, Alicja Kempińska kl. 5a, Antoni Trzebiatowski kl. 4a

Klasy VII-VIII

1 miejsce Helena Brzezińska klasa 7b

2 miejsce Daria Datta klasa 8c

3 miejsce Anna Mientka klasa 7b

Wyróżnienia: Matylda Górnowicz kl. 8c i Maja Szyca kl. 7b

Na wszystkich uczestników konkursu czekał poczęstunek: słodkości i ciepła herbatka oraz dyplomy i drobne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie, którzy zajęli 1.,2. i 3. miejsce będą reprezentowały naszą szkołę na szczeblu powiatowym konkursu w Chojnickim Centrum Kultury w dniach 20-21.10.2021r.

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie, już dziś zapraszamy za rok!