Miejskie rozgrywki koszykówki

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia, Sport
Miejskie rozgrywki koszykówki

W Szkole Podstawowej nr 7 rozegrano miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3. Jedno drugie i dwa czwarte  miejsca wywalczyli w tych zawodach nasi uczniowie.

Do Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 dziewcząt przystąpiły reprezentacje czterech chojnickich szkół podstawowych. Nasza reprezentacja w składzie: Laura Goss, Martyna Kula i Amelia Zblewska (uczennice 7 c), spisała się bardzo dobrze. Po zwycięstwach nad ekipami z „jedynki” i „piątki” i minimalnej porażce z SP 7 (8:9) zajęła drugie miejsce.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców, wzięło udział po pięć reprezentacji chojnickich szkół podstawowych. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja dziewcząt (rocznik 2007-2008) w składzie: Wiktoria Goss, Roksana Skwierawska, Nikola Gemba, Oliwia Sikorska i Oliwia Kapłanowska (uczennice 8 d) zajęła czwarte miejsce.

Taką samą pozycję wywalczyli nasi chłopcy. Tuż za podium znalazła się reprezentacja SP 3 w składzie: Wiktor Wysocki, Igor Meyer (uczniowie 8 a), Fabian Mosek i Cezary Brozembach (uczniowie 8 f).

Klasyfikacja końcowa.

Igrzyska Dzieci dziewczęta:

1. SP 7
  2. 2. SP 3
  3. SP 5
  4. SP 1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt:

1. SP 5
  2. SP 1
  3. SP Katolik
  4. 4. SP 3
  5. SP 7