Marika i Kinga tuż za podium

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia, Sport
Marika i Kinga tuż za podium

W Starogardzie Gdańskim rozegrano półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona dziewcząt. Na czwartym miejscu udział w półfinale, zakończyły Marika Nieżurawska i Kinga Jankowska – uczennice klasy 8 c.

Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona dziewcząt rozegrany został w Starogardzie Gdańskim. Nasze dziewczęta awans do zawodów wywalczyły, wygrywając etap miejski, a następnie etap powiatowy rozgrywek.

W Starogardzie, Marika i Kinga zmierzyły się z mistrzyniami powiatów: kościerskiego, starogardzkiego i gdańskiego. Niestety, nasze dziewczęta musiały uznać wyższość rywalek i z trzema porażkami zajęły czwarte miejsce.

Jest to i tak bardzo duży sukces naszych zawodniczek, które znalazły się w gronie najlepszych ekip Pomorza.

Gratulujemy Marice i Kindze świetnej postawy i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy.