Drugie miejsca w unihokeja

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia, Sport
Drugie miejsca w unihokeja

W kolejnych zawodach sportowych wzięli udział nasi uczniowie. Tym razem nasi sportowcy rywalizowali w rozgrywkach unihokeja.

Szkoła Podstawowa nr 1 zorganizowała miejskie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja. Po biegach sztafetowych, rozgrywkach badmintona, koszykówki 3x3, zawody unihokeja to kolejna impreza, w której wystartowali uczniowie naszej szkoły.

W Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt, nasza reprezentacja w składzie: Laura Goss, Amelia Zblewska, Agnieszka Zilse, Paulina Leszczyńska i  Dominika Jażdżewska zajęła 3 miejsce.

W kategorii uczniów rocznika 2007-2008, ekipy „trójki” wypadły nieco lepiej, zajmując drugą pozycję, zarówno w rozgrywkach chłopców jak i dziewcząt.

Naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców reprezentowali: Serafin Buza, Maksymilian Nowak, Oskar Pawlak, Fabian Mosek, Cezary Brozembach, Justyn Kowalczyk Tymoteusz Żalikowski.

W drużynie dziewcząt zagrały: Nikola Gemba, Oliwia Sikorska, Roksana Skwierawska, Amelia Hatta- Kroplewska, Oliwa Kapłanowska, Kornelia Lemańczyk, Natalia Kucharska.

Klasyfikacja końcowa:

Igrzyska Dzieci dziewcząt:

1. SP 5
  2. SP 1
  3. SP 3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt:

1. SP 1
  2. SP 3
  3. SP 7
  4. SP 5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców:

1. SP 7