Lista zakwalifikowanych do projektu

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia
Lista zakwalifikowanych do projektu

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU

„Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki”

w ramach rekrutacji uczniów w obszarze informatyki, chemii i kompetencji społecznych.

Powiatowa komisja rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 43/2021 Starosty Chojnickiego  z dnia 21 czerwca 2021 r. w sprawie powołania Powiatowej komisji rekrutacyjnej w celu  prowadzenia naboru uczniów do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat chojnicki” przedstawia listę osób zakwalifikowanych do projektu:

1. Informatyka:

1)      Radosław Narloch

2)      Maria Woźniczka

3)      Antonina Tran Dinh

4)      Mateusz Grabowski

5)      Matylda Hamerska

1. Chemia:

1)      Krzysztof Pestka

2)      Antoni Peno

3)      Antoni Wojciechowski

4)      Matylda Rodziewicz

5)      Wiktor Wysocki

6)      Marianna Gibowska

7)      Dominik Jażdżewski

1. Kompetencje społeczne:

1)      Kornelia Wozikowska

2)      Maja Bluma

3)      Jagoda Matthes

4)      Alicja Kaszubowska

LISTA RANKINGOWA

w ramach rekrutacji standardowej uczniów w obszarze informatyki, chemii i kompetencji społecznych w projekcie „Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki”

z dnia 21 czerwca 2021 r. w sprawie powołania Powiatowej komisji rekrutacyjnej w celu  prowadzenia naboru uczniów do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat chojnicki” informuje,
co następuje:

1. W projekcie pn. ,,Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki” w trybie rekrutacji standardowej
    w obszarze informatyki, chemii i kompetencji społecznych dostępnych jest 15 miejsc.
  2. W projekcie pn. ,,Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki” w trybie „otwartych drzwi” zakwalifikowana została 1 osoba - laureat.
  3. Lista rankingowa obejmuje wszystkich uczniów, którzy uczestniczyli w trybie rekrutacji standardowej i w trybie „otwartych drzwi”.
  4. Uczniowie z listy rankingowej, którzy nie zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie,
    ale spełniają warunki udziału w systemie wspierania uczniów uzdolnionych „Zdolni
    z Pomorza – powiat chojnicki”
    , tworzą listę rezerwową.
  5. Nie zakwalifikowanie się do projektu na szczeblu powiatowym nie wyklucza udziału
    w regionalnych i akademickich formach wsparcia (m.in. spotkaniach akademickich, zajęciach olimpijskich, konkursach), na które rekrutacja prowadzona jest niezależnie. Informacja
    o możliwości zgłaszania się na te formy wsparcia publikowana jest na bieżąco na portalu http://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx
  6. Komisja rekrutacyjna, kwalifikując uczniów do projektu, uwzględnia liczbę otrzymanych przez uczniów punktów w procesie rekrutacji oraz preferowany przedmiot.
  7. Minimalna liczba punktów będąca warunkiem udziału w systemie wspierania uczniów uzdolnionych ,,Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki” i wymagana do zakwalifikowania do udziału w projekcie wynosi:

C. W dziedzinie informatyki na etapie szkoły podstawowej: 102,59 pkt.

D. W dziedzinie chemii na etapie szkoły podstawowej: 16 pkt.

E. W dziedzinie kompetencje społeczne na etapie szkoły podstawowej: 16 pkt.

1. VIII. Wyniki szkoła podstawowa- w obszarze informatyka:
  1. Radosław Narloch - LAUREAT
  2. Maria Woźniczka – 141,95 pkt
  3. Antonina Tran Dinh – 128,16 pkt
  4. Maja Bluma – 116,38 pkt
  5. Mateusz Grabowski – 114,94 pkt
  6. Matylda Hamerska – 102,59
  7. Marta Andrearczyk – 94,25 pkt
  8. Klaudiusz Goebel – 90,80 pkt
  9. Tadeusz Januszewski – 76,15 pkt
  10. Antoni Wojciechowski – 60,34 pkt

1. IX. Wyniki szkoła podstawowa- w obszarze chemia i kompetencje społeczne