6 grudnia 2021 r.

6 grudnia 2021 r.

Kochani uczniowie!

Już dzisiaj dzielę się z Wami miłą wiadomością od św. Mikołaja. Jutro Jego dzień! I Mikołaj będzie u nas! Jak każdego roku odwiedzi naszą szkołę! A że jego miłym zajęciem jest obdarowywanie wszystkich dzieci słodkościami, przywiezie też stosowne słodkie prezenty! W tym roku wręczy je Wam w klasach szkolnych o sobie tylko znanej porze. Oczywiście będzie korzystał z pomocy swoich najwspanialszych asystentów i współpracowników. Znacie ich od dawna, to pan Łukasz Masiak, przewodniczący Rady Rodziców SP nr 3 i pan Andrzej Gąsiorowski, przewodniczący Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 9 w Chojnicach. Jestem pewny, że owi współpracownicy spiszą się (jak zawsze) na medal. Już teraz bardzo im dziękuję, także w Waszym imieniu, za podjęcie się tej ważnej mikołajkowej misji w szkole. Kochani uczniowie, wiem że wszyscy byliście bardzo grzeczni, życzę Wam słodkiego mikołajkowego dnia!

Przy okazji wszystkim naszym uczniom o imieniu Mikołaj i wszystkim  jubilatom z 6 grudnia składam życzenia zdrowia, radości i pomyślności.

Dyrektor ZSzP nr3 w Chojnicach, Karol Kołyszko

6 grudnia 2021 r. - AKTUALIZACJA

Drogi św. Mikołaju, drodzy jego Współpracownicy!

My uczniowie bardzo dziękujemy za słodkości! Były wyborne! Jak to dobrze, że jesteście i pamiętacie o nas. Dzień był wspaniały, pełen zabaw, pląsów i niespodzianek. Słodki dzień w szkole. Zobaczcie jak się bawiliśmy:

Tak bawiła się 3c :

Fotografie z 6 grudnia: