Uroczyste otwarcie nowo wybudowanego budynku

Uroczyste otwarcie nowo wybudowanego budynku

Dnia 5 października nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi: do użytku oddana została nowo wybudowana część szkoły składająca się ze stołówki oraz trzech sal lekcyjnych, przeznaczonych dla najmłodszych uczniów. Był to historyczny i niezwykle doniosły moment w dziejach naszej  szkoły – zakończony został  pierwszy etap przebudowy budynku.

Kompleks „stołówkowy” składa się z kilku pomieszczeń, jest to m. in. kuchnia właściwa, magazyn, miejsce do wydawania posiłków oraz mycia brudnych naczyń, obieralnia a także pomieszczenia socjalne. Na parterze znajduje się również gabinet intendenta szkoły, gdzie można dokonywać wpłat na obiady.

Od poniedziałku, 8 października stołówka wznawia swoją działalność, wydając  posiłki dla dzieci na najwyższym i najlepszym poziomie, na miarę XXI wieku.  W salach lekcyjnych nad stołówką także odbywają się już lekcje a nowe pomieszczenia bardzo się dzieciom podobają o czym świadczą ich szerokie uśmiechy!