Paczuszka dla Maluszka`2021

Paczuszka dla Maluszka`2021

Bożonarodzeniowa "Paczuszka dla maluszka"

W poniedziałek 27 grudnia 2021 roku przedstawiciele szkół – Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach i Technikum nr 3 w Chojnicach oraz delegaci chojnickiej Bazyliki zawieźli do siedziby Fundacji Małych Stópek w Starogardzie Gdańskim dary zebrane podczas akcji "Paczuszka dla maluszka".

Składamy serdeczne podziękowania uczniom, ich Rodzicom i  wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę dla potrzebujących.

Organizatorzy

„Paczuszka dla maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 roku zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieci oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

Dziękujemy Wam za okazaną im pomoc, jesteście wspaniali!