Pomoc dla Ukrainy. Podziękowania

Pomoc dla Ukrainy. Podziękowania

Wszystkim Darczyńcom – naszym Uczniom, ich Rodzicom, Bliskim oraz Pracownikom ZSzP nr 3 składam z serca płynące podziękowania za żywy, energiczny, niemal błyskawiczny odzew na humanitarną akcją zbierania w szkole produktów dla ogarniętej wojną Ukrainy. Jestem bardzo wdzięczny za okazane serce i ogrom empatii dla poszkodowanych przez wojnę. Nie ma nic zacniejszego, gdy pomyślnie zdaje się egzamin z bycia wrażliwym człowiekiem i w stronę potrzebujących płyną nie tylko słowa otuchy, ale także  wymierna pomoc i wsparcie, które mogą ocalić ludzkie życie, poprawić smutny los, nakarmić oraz dać ukojenie w cierpieniu. Drodzy Darczyńcy jesteście Wielcy, zawsze niezawodni w działaniu na rzecz potrzebujących. Zawsze można na Was liczyć!

Dziękuję

Chcemy nadal pomagać i wspierać , bo źle się dzieje za naszą wschodnią granicą…  Będziemy się do Państwa jeszcze zwracać o pomoc, być może wiele razy, ale wiem, że razem z Wami możemy wiele zdziałać.

z wyrazami szacunku

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach, Karol Kołyszko

Chojnice, 1 marca 2021 r.