Tir MEBLIKA z darami rozładowany! Zapowiedź kolejnej zbiórki!

Tir MEBLIKA z darami rozładowany! Zapowiedź kolejnej zbiórki!

Z ogromną satysfakcją i ulgą przeczytaliśmy na forum fb dobre wiadomości z "Meblika"

RELACJA Z LWOWSKIEGO MAGAZYNU MEBLIKA

Tir, który wczoraj dotarł do Ukrainy, wieczorem został już rozładowany! ????????????????
Nasz lwowski magazyn nie jest już magazynem mebli. Jest magazynem dobra, stworzonym z wielkich serc. ???????? Właśnie dzięki nim wspólnie udało nam się zebrać i dostarczyć do Ukrainy tak wiele darów. Od lat realizowaliśmy transporty do Ukrainy, więc zebrane towary docierają BEZPOŚREDNIO DO LWOWA. Tym samym bardzo szybko są dystrybuowane do osób potrzebujących na terenie całej Ukrainy. ????????
Do wtorku 08.03. we wszystkich salonach firmowych zbieramy dary na kolejny transport. ???????? Zachęcamy do dołączenia zarówno Was, prywatnie, jak i Wasze firmy.
Mamy możliwość dostarczania pomocy bezpośrednio do Lwowa i z ogromną radością wyślemy kolejnego tira, po nim następnego i jeszcze więcej! ???????? Lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduje się w pierwszym komentarzu. Każdy, nawet pozornie najmniejszy gest jest dla nas niezwykle ważny. ????????
Jesteśmy wzruszeni tym, jak wielu z Was postanowiło się dołączyć do naszej zbiorki. ????❤️ Skala przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania! Każdy, kto zostawił nam swój numer telefonu, dostał wczoraj wiadomość z podziękowaniami i informacją o dotarciu tira do celu ????????
Ukraińska firma spedycyjna bezpłatnie udostępniła nam auto, które zatankował dla nas Romgaz-JAS-FBG S.A. oddział Chojnice i Urząd Celny w Słupsku – Oddział w Chojnicach – darmowa, błyskawiczna odprawa, zwolnienie towaru i odpowiednie oznaczenie, które pozwoliło nam bez problemu dotrzeć do Lwowa. Pierogarnia dostarczyła z kolei posiłki dla dzielnie pracujących wolontariuszy w chojnickim magazynie. ????
Medyczno Społeczny Zespół Szkół Policealnych w ChojnicachLiceum Da Vinci w Poznaniu, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Rydzkowskiego w ChojnicachSzkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach im. Pamięci Kolejarzy ChojnickichFabryka Materaców RelaksMKS Chojniczanka 1930 ChojniceDobre KrzesłoPromocja Regionu ChojnickiegoSzpital Specjalistyczny Im. Łukowicza W ChojnicachWiligała LABUrbaniak InwestycjeCarrefourMardam, Apteka Słoneczna, OSP DoręgowiceSołectwo ChojniczkiKGW CK Ostrowite, mieszkańcy powiatu chojnickiego, mieszkańcy Żalna i okolic, mieszkańcy Poznania, cała ekipa Meblik ⭐️, oraz wszyscy inni, których nie udało nam się wymienić, ale przyczynili się do wysyłki pierwszego tira z darami – raz jeszcze, z całego serducha dziękujemy!
Pamiętajcie, razem możemy więcej! ????
Meblik Lista najpotrzebniejszych obecnie rzeczy: kominiarki, długie skarpety (nowe), ciepłe kurtki bielizna termoaktywna, plecaki turystyczne, buty wojskowe (różne rozmiary), czapki wojskowe, apteczki podręczne, siatki maskujące, kamizelki (z kieszonkami/organizerami), telefony pancerne, konserwy, latarki, czołówki, baterie, opatrunki.
Ważne – żywność do SZYBKIEGO PRZYRZĄDZENIA, BEZ KONIECZNOŚCI GOTOWANIA. Makarony, ryże itp. przydadzą się w domach, ale niestety nie przydadzą się na froncie – żołnierze nie mają możliwości przygotowania ich. ????