ZAJĘCIA INTEGRACYJNE DLA NASZYCH NOWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z UKRAINY

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE DLA NASZYCH NOWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z UKRAINY

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach od początku wybuchu wojny rosyjsko – ukraińskiej bardzo wspiera naród ukraiński poprzez przekazywanie darów serca od naszych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło wolontariatu „pomagam, bo lubię”, 40drużyna harcerska im. Zawiszy Czarnego oraz zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego, za zgodą Dyrekcji naszej szkoły,  postanowili zorganizować zajęcia integracyjne dla nowych uczniów z Ukrainy.

Celem tych zajęć jest zintegrowanie Ukraińców ze społecznością naszej szkoły oraz wsparcie ich w tak trudnej sytuacji.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 23.03.2022 r. 30 na terenie naszej szkoły.

Szczegółowe informacje uczniowie z Ukrainy otrzymają od swoich wychowawców i koordynatorów akcji.