Wiosno, ach to Ty!

Wiosno, ach to Ty!

Wiosno,ach to TY!

Już jest! Nastała. Przywitaliśmy ją radośnie, wesoło i w kolorowych strojach. Plecaki poszły w odstawkę, a podręczniki, zeszyty i przybory szkolne przynieśliśmy do szkoły w nietypowy sposób. Okazało się, że można to zrobić za pomocą koszyków, wiader, toreb, kartonów, taczek  - zabawek, wózków, koszy, nosideł dla naszych zwierzaków,  a nawet szuflad czy sieci. No i ten skarpetkowy zawrót głowy - akcja dla podkreślenia solidarności z osobami z zespołem downa! Podkreśliliśmy doborem skarpetek naszą empatię, jedność i braterstwo!

Wiosna jest cudowna i dodaje nam sił witalnych, radości i wigoru!

Już jest! Nastała. Przywitaliśmy ją radośnie, wesoło i w kolorowych strojach. Plecaki poszły w odstawkę, a podręczniki, zeszyty i przybory szkolne przynieśliśmy do szkoły w nietypowy sposób. Okazało się, że można to zrobić za pomocą koszyków, wiader, toreb, kartonów, taczek - zabawek, wózków, koszy, nosideł dla naszych zwierzaków, a nawet szuflad czy sieci. No i ten skarpetkowy zawrót głowy - akcja dla podkreślenia solidarności z osobami z zespołem downa!

Wiosna jest cudowna i dodaje nam sił witalnych, radości i wigoru!