Klasa sportowa

Klasa sportowa

Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach (ul. Dworcowa 6) zaprasza wszystkich rozpoczynających szkolną przygodę do zapisów do pierwszej klasy sportowej. Dzieci chcące uczestniczyć w klasie sportowej wezmą udział w teście sprawnościowym (5 prób), który będzie realizowany w formie zabawy i nie decyduje o przyjęciu do klasy sportowej. Oprócz tego organizujemy specjalne lekcje pokazowe, na których zarówno rodzice jak i dzieci będą mogli zobaczyć jak wyglądają zajęcia w klasie sportowej. Zapraszamy w sobotę 26.03.2022 i 02.04.2022 od godziny 10.00 do 11.00 na salę gimnastyczną SP3 (wejście od strony parkingu). Każde dziecko powinno mieć ze sobą strój sportowy i butelkę wody. Zapisy oraz dodatkowe informacje u nauczyciela wychowania fizycznego pod numerem 503 031 530.

Przyjdź, przekonaj się, że wf jest fajny i zapisz się do pierwszej klasy sportowej.