Pograli w siatkówkę

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Pograli w siatkówkę

 

Reprezentacje naszej szkoły, zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt rocznika 2007 – 2008, rywalizowały w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce.  Ekipa chłopców okazała się najlepsza w Chojnicach.

Dużym sukcesem naszych uczniów zakończyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Reprezentacja „Trójki” w miejskich zawodach, pokonała 2:1 drużynę z SP 8 oraz 2:0 ekipę z SP 7. W finale chłopcy stoczyli zacięty bój z reprezentantami chojnickiej „jedynki”. Ostatecznie to nasi chłopcy okazali się lepsi i po zwycięstwie 2:1, mogli cieszyć się z triumfu w całych zawodach. Tym samym, nasza ekipa wywalczyła awans do finału powiatowego, który w najbliższy wtorek, odbędzie się w Brusach. Trzymamy kciuki za naszych chłopaków.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Nowak (8 d), Nikolas Kontek (8 d), Miłosz Wera (8 d), Konrad Goss (8 d), Serafin Buza (8 d), Cezary Brozembach (8 f), Fabian Mosek (8 f), Wiktor Wysocki (8 a), Kacper Dąbrowski (8 b), Szymon Mrugalski (7 c), Tymoteusz Żalikowski (7 c), Wiktor Marasz (7 c).

 

Mniej szczęścia miała drużyna naszych dziewcząt. Po porażkach z SP 1 1:2, z SP 8 1:2 i z SP 7 0:2, ekipa z „Trójki”, znalazła się za podium, zajmując czwartą pozycję.

Naszą szkołę reprezentowały: Daria Skórczewska (7 c), Nikola Zalewska – Skiba (8 a), Antonina Tran Dinh (8a), Paulina von Grabowska (8 b), Oliwia Sikorska (8 d), Amelia Hatta – Kroplewska (8 d), Emilia Kurkowska (8 d),  Natalia Szóstak (8 e).