Koszykarki na podium

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Koszykarki na podium

W Szkole Podstawowej nr 7 rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Nasza reprezentacja zajęła miejsce na podium.

Reprezentacja naszej szkoły w miejskich Igrzyskach Młodzieży szkolnej dziewcząt w koszykówce, rywalizowała z ekipami z SP 1, SP 5 i SP 7. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Po zwycięstwie nad drużyną z „piątki”, nasze dziewczęta niestety poniosły dwie porażki: z reprezentantkami gospodarzy – SP 7 i najlepszą ekipą zawodów – drużyną z „jedynki”. Ostatecznie nasze zawodniczki uplasowały się na najniższym stopniu podium, zajmując w igrzyskach trzecie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Gemba, Wiktoria Goss, Oliwia Sikorska, Oliwia Kapłonowska, Amelia Hatta – Kroplewska, Roksana Skwierawska (wszystkie 8 d), Nikola Zalewska – Skiba (8 a), Natalia Szóstak (8 e).