Wiosenne kanapki w kl. 2 b

Wiosenne kanapki w kl. 2 b

W czwartek uczniowie z klasy 2b postanowili przygotować zdrowe i wiosenne kanapki. Dzieci przyniosły do szkoły pieczywo, świeże warzywa, wędlinę, jajka i ser. Praca przyniosła wszystkim wiele radości. Uczniowie przekonali się, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. I ta maksyma sprawdziła się tu doskonale, gdyż największe „niejadki” zjadały swoją porcję z apetytem. Można śmiało powiedzieć, że dzieci zadanie wykonały doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Dzieci przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki  żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków. Zdaniem uczniów zajęcia były “bardzo smaczne”.