Młodsi na drugim

| Opublikowane w: Aktualności, Sport

Miejskie drużynowe biegi przełajowe to kolejne zawody, w których wystartowali nasi uczniowie. Dwa drugie miejsca, jedno trzecie i jedno miejsce czwarte to dorobek naszych biegaczy.

Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych to kolejne zawody, w których rywalizowali nasi uczniowie. W Lasku Miejskim zmierzyły się reprezentacje chojnickich szkół podstawowych, walcząc o tytuł najlepszej biegowej drużyny w mieście. Zawody, zdecydowanie zdominowali uczniowie chojnickiej „piątki”, wygrywając rywalizację we wszystkich kategoriach. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) w kategorii chłopców i kategorii dziewcząt. Starsi biegacze, wypadli nieco gorzej. Dziewczęta w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęły trzecie miejsce, a chłopcy uplasowali się na czwartej pozycji.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Czajkowski (7 d), Kamil Grochowski (6 c), Ksawery Reszka (5 c), Oliwier Skiba (5 a), Adrian Wałdoch (6 b), Krystian Ernest (6 c), Mateusz Budryca (5 a),  Milena Ginter (6 a), Laura Goss (7 c), Dominika Jażdżewska (7 d), Paulina Siuda (7 d), Amelia Zblewska ( 7 c), Amelia Pawlak (8 d), Oliwia Sikorska (8 d), Natalia Kucharska (7 d), Serafin Buza (8 d), Julian Wójcik (8 a), Fabian Helta (8 e), Cezary Brozembach (8 f).