Zajęcia sportowe dla sześciolatków

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia, Sport
Zajęcia sportowe dla sześciolatków

Za nami drugie zajęcia sportowe dla najmłodszych. Sześciolatki już wiedzą, że wf jest fajną zabawą i warto zapisać się do klasy sportowej.

Zajęcia sportowe dla sześciolatków to inicjatywa nauczycieli wychowania fizycznego, mająca na celu zachęcenie najmłodszych do nauki w klasie sportowej. W zajęciach udział wzięły chętne sześciolatki, które w sobotni poranek przybyły z rodzicami do szkolnej sali gimnastycznej. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach sportowych, które pokazały, że ruch jest fajną zabawą i każdy z sześciolatków może już od września uczyć się w klasie sportowej.

Cały czas można jeszcze zapisywać dzieci do klasy pierwszej sportowej, w której uczniowie będą uczestniczyli w 10 h  zajęć wychowania fizycznego w tygodniu, czyli po prostu codziennie będą mieli 2 lekcje wf. W ramach tych 10 h prócz gier i zabaw w szkolnej sali gimnastycznej, przyszli pierwszoklasiści dwa razy w tygodniu będą uczyły się pływać w chojnickim Parku Wodnym. Zachęcamy wszystkich najmłodszych do zapisów do klasy sportowej. Czekamy na was ;)