Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych. Chojnice`2022

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych. Chojnice`2022

W dniu 1.04.2022 roku, w piątek odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży zorganizowane  w Lasku Miejskim w Chojnicach.

Uczennica naszej szkoły Laura Goss jako jedyna zakwalifikowała się do biegów powiatowych.

Na starcie ustawiły się uczennice z Chojnic, Lichnów, Powałek, Brus, Konarzyn i Charzyków.

Pogoda nie pomagała w starcie. Silny wiatr i zimno utrudniały rozgrzać mięśnie by móc swobodnie walczyć na trasie. Pętla prowadziła ścieżkami lasku, w którym dziewczęta musiały pokonać podbieg oraz nierówności terenowe. Silny charakter, niezwykła waleczność oraz talent  pomogły naszej uczennicy  Laurze przybiec na metę na trzeciej pozycji i zakwalifikować się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12.04 w Człuchowie .

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny start!