Dziewczyny z pasją

Dziewczyny z pasją

W piątek, 7 kwietnia 2022 roku Agata i Malwina z 3d odwiedziły bibliotekę z przepięknie wykonanymi przez siebie konikami. Dziewczyny sporo czytają toteż wybrały z bibliotecznych zbiorów także książki o koniach. Konie to ich pasja i naprawdę sporo o nich wiedzą. Okazało się, ze owe koniki - zabawki będą wkótce potrzebne do wymyślonego w 3d uczniowskiego "Dnia smoka". Dziewczyny planują akcję dla młodszych uczniów, podczas której pokażą, jak robi się smoki z papieru. Wykonane koniki będą miały także swój udział w przygotowywanej niespodziance. Ogłoszenia już wiszą, dzień ze smokami zaplanowany jest na poniedziałek i wtorek (11, 12 kwietnia)! Z pewnością o smoczym dniu napiszemy. Brawo dziewczyny!