Kibicowaliśmy w Gdańsku

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Kibicowaliśmy w Gdańsku

W minioną sobotę uczniowie naszej szkoły wybrali się do Gdańska na mecz piłki ręcznej.  Derby Pomorza dostarczyły uczniom mnóstwo wrażeń i emocji.

Grupa uczniów klas 7-8 naszej szkoły z opiekunem – panią Joanną Jaster, wzięła udział w meczu Superligi piłki ręcznej mężczyzn pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a drużyną MMTS Kwidzyn, który 09.04.22 odbył się w hali AWFiS w Gdańsku. Dla niektórych uczniów naszej szkoły, była to pierwsza w życiu możliwość oglądania meczu piłki ręcznej na żywo. Uczniowie kibicowali miejscowej drużynie Wybrzeża. Niestety, pomimo głośnego dopingu gospodarze musieli uznać wyższość rywali z Kwidzyna, ostatecznie ulegając rywalom z Pomorza 24:26.

Po meczu, dzięki uprzejmości klubu z Wybrzeża, nasi uczniowie mieli możliwość spotkania się z zawodnikami z Gdańska, zdobycia od nich autografów i pamiątkowych zdjęć.

Wyjazd do Gdańska był możliwy dzięki współpracy naszej szkoły z  MKS Chojniczanką. Przejazd i wejściówkę na mecz dla każdego uczestnika wycieczki, zafundował chojnicki klub.

Bardzo dziękujemy za sportową wycieczkę