Porażka dziewcząt w finale

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Porażka dziewcząt w finale

Reprezentacje naszej szkoły walczyły w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) w piłce nożnej. Nasze dziewczęta dotarły do finału.

Igrzyska Dzieci w piłce nożnej rozegrano w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach. Oprócz gospodarzy, do rywalizacji przystąpili uczniowie z SP 3, SP 5, SP 7 i SP 8.

W rywalizacji chłopców najlepsi okazali się piłkarze z SP 5. Nasi chłopcy zajęli najbardziej pechowe miejsce dla sportowca. Znaleźli się tuż za podium – na 4 miejscu.

Dziewczęta wypadły nieco lepiej. Po wysokich zwycięstwach nad SP 1 - 7:0, SP 8 5-0 i remisie z SP 7 1-1,w finale zmierzyły się z reprezentantkami chojnickiej „Piątki”. Niestety lepsze okazały się rywali, pokonując naszą drużynę 3:0.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Wnuk – Lipiński, Nikodem Orlikowski, Aleksander Marasz, Ksawery Reszka, Mateusz Budryca, Karol Żywicki, Kamil Grochowski, Oliwier Skiba, Wiktoria Wojtala- Modrzejewska, Nadia Szymańska, Amelia Zblewska, Laura Goss, Dominika Jażdżewska, Maryna Tsirkyn, Milena Ginter, Amelia Brunke, Sandra Elas, Amelia Stanisławska.