Trzecie w powiecie

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Trzecie w powiecie

Drużyna dziewcząt naszej szkoły rywalizowała w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

W Czyczkowach, do Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, przystąpiły  ekipy, które wcześniej triumfowały w miejskich i gminnych rozgrywkach. Nasze dziewczęta do finału powiatowego, awansowały po wcześniejszym zwycięstwie nad drużyną z SP 8 w zawodach miejskich. W powiatowych IMS nasze piłkarki walczyły z reprezentacją gospodarzy – Szkołą Podstawową w Czyczkowach i drużyną z Nowej Cerkwi.

Niestety, nasze dziewczęta poniosły dwie porażki. Czyczkowy pokonały nas 5:2, a Nowa Cerkiew zwyciężyła 3:2. Ostatecznie SP 3 zajęła trzecie miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Najlepsze okazały się dziewczęta z Nowej Cerkwi, a druga była SP Czyczkowy.

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Goss, Oliwia Sikorska, Roksana Skwierawska, Amelia Hatta- Kroplewska, Kornelia Lemańczyk, Natalia Szóstak, Nikola Gemba, Julia Religa, Agnieszka Zilse, Nikola Jeszke, Daria Skórczewska.