Klasa sportowa

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Klasa sportowa

11 maja w środę klasa sportowa 1B wzięła udział w zajęciach wf z Chojniczanką. Dzieci wraz z wychowawczynią Anitą Leszczyńską i nauczycielem wychowania fizycznego Dawidem Królem udali się na stadion Chojniczanki Chojnice, gdzie mieli okazje zwiedzić miejsca, które na codzień nie są dostępne dla kibiców. Oprócz tego dzieci mogły poćwiczyć, pograć w piłkę na obiektach klubowych, czy tez wcielić się w role zawodników i trenerów podczas konferencji prasowych. Wszystko to w ramach współpracy partnerskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach z Chojniczanką.

Zapraszamy wszystkie dzieci rozpoczynające szkolną przygodę do zapisów do 1 klasy sportowej w sekretariacie szkoły lub u nauczyciela wychowania fizycznego pod numerem: 503 031 530. Czeka na Was fantastyczna sportowa przygoda i wiele atrakcji