Miejskie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Miejskie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

Dnia 13.05.2022 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Reprezentacja naszej szkoły licząca dwanaścioro uczniów (6 dziewcząt i  6 chłopców z roczników 2009 i młodsi ) uplasowali się na drugiej i trzeciej lokacie.

W rozgrywkach miejskich brało udział pięć chojnickich szkół. Wszyscy zawodnicy mieli do zaliczenia bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600 metrów u dziewcząt i 1000 metrów chłopców. Trudne zmagania odbywały się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 5,  gdzie wspaniała aura oraz doping opiekunów wsparł uczniów w startach.

Zebrane doświadczenia sportowe pozwoliły na wywalczenie drugiego  miejsca  przez dziewczęta, które przegrały tylko z reprezentantkami SP5, natomiast chłopcy  ostatecznie zajęli trzecie miejsce.

Wyniki Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt:

I miejsce – SP 5

II miejsce – SP 3

III miejsce – SP 1

IV miejsce – Katolicka Szkoła Podstawowa

Wyniki Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców:

I miejsce – SP 5

II miejsce – Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce – SP 3

IV miejsce – SP 8

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy.