mgr Grażyna Gostomczyk

mgr Grażyna Gostomczyk

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”

ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem dzielimy się smutną wiadomością, która  dotknęła społeczność naszej szkoły.  W dniu 11 listopada 2018 roku  zmarła nasza koleżanka, długoletni pracownik Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach.

Śp. Grażyna Gostomczyk

emerytowana nauczycielka biologii i przyrody, opiekunka Samorządu Uczniowskiego, pedagog z powołania, osoba prawa, szlachetna, dobrego serca, oddana dzieciom wychowawczyni i opiekunka Samorządu Uczniowskiego, inicjatorka wielu wydarzeń przyrodniczych w naszej placówce

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach

Różaniec za śp. zmarłą odbywać się będzie  od 12.11.2018 r. w Kościele Gimnazjalnym w Chojnicach o godz. 18.30

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 15 listopada 2018 roku w Bazylice Mniejszej w Chojnicach;  o godz.12.50 wprowadzenie, 13.00-13.30 modlitwa różańcowa, 13.30 Msza św. Ceremonia pogrzebowa  na Cmentarzu Parafialnym w Chojnicach.