Uczniowie rywalizowali w biegu z przeszkodami

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Uczniowie rywalizowali w biegu z przeszkodami

W minioną niedzielę tj. 22.05.2022 r w Parku Tysiąclecia w Chojnicach odbyła się pierwsza edycja biegu z przeszkodami Runaway Drogbruk Junior Chojnice. Zawody zgromadziły rzeszę młodych miłośników sportowej zabawy. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W pierwszej edycji biegu z przeszkodami wystartowały dzieci w wieku 5-13 lat.  Łącznie w rywalizacji wzięło udział blisko 500 młodych miłośników aktywnego spędzania czasu. Wśród startujących, znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W biegu mógł wystartować każdy chętny, który przed startem zgłosił chęć udziału w biegu i wykupił voucher startowy.

Grupa 60 uczniów chojnickiej „Trójki”, w biegu wystartowała za darmo. Vouchery startowe do biegu otrzymaliśmy z Urzędu Miasta. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę, wodę i gadżety sportowe.

Uczniowie podczas biegu na dystansie 1 km. musieli pokonać 15 różnych przeszkód. Skakali, wspinali się, czołgali, ale przede wszystkim dobrze się bawili. Tego dnia nie było przegranych. Każdy uczestnik biegu, który dotarł na metę otrzymał medal.

Gratulujemy wspaniałej postawy naszym sportowcom J

Bardzo dziękujemy Urzędowi Miasta za możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w imprezie.