Higiena cyfrowa – dbam o mój zasięg.

| Opublikowane w: Aktualności
Higiena cyfrowa – dbam o mój zasięg.

W dniu 2 czerwca 2022 r. w Sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie rodziców i nauczycieli naszej szkoły oraz pracowników Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej z przedstawicielem Fundacji „ Dbam o mój zasięg” dr Maciejem Dębskim.

Fundacja zajmuję się edukacją w zakresie higieny cyfrowej i profilaktyki e-uzależnień wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spotkanie było bardzo interesujące i rzeczowe. Otrzymaliśmy wiele informacji, zapoznaliśmy się z wynikami badań w tym zakresie i bardzo dokładnie została omówiona higiena cyfrowa, która jest kluczowa w wychowaniu naszych dzieci i młodzieży.

Szczególne podziękowania kierujemy do Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach na ręce pani Dyrektor Agnieszki Kortas-Koczur, dzięki której zaangażowaniu i wsparciu doszło do tego spotkania w naszej szkole.

Liczymy na dalszą współprace w tym zakresie i zachęcamy całą społeczność  szkoły do udziału w przyszłych spotkaniach z p. Dębskim.

10 zasad higieny cyfrowej

Fundacja dbam o mój zasięg

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3