MATEMATYCZNI GENIUSZE

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
MATEMATYCZNI GENIUSZE

Nasza szkoła bierze czynny udział w różnego rodzaju konkursach matematycznych i nasi uczniowie zdobywają w nich zaszczytne miejsca.

SEBASTIAN HOMA  uczeń klasy 6b otrzymał jako jedyny w naszej szkole tytuł FINALISTY Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna w Słupsku, co jest ogromnym osiągnięciem. Brał również udział w wojewódzkim konkursie matematyczno-plastycznych w Silnie, w którym otrzymał III m za pracę pt."Proste prostopadłe i równoległe".
MATEUSZ POBŁOCKI uczeń klasy 4a uzyskał III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym dla klas czwartych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Chojnicach.
Wyłoniliśmy również MISTRZÓW i WICEMISTRZÓW matematycznych na każdym poziomie klasowym:
KLASA 4
MISTRZ: Nadia Kurlandt 4B
WICEMISTRZ: Ewa Koczur 4a

KLASA 5
MISTRZ: Alicja Kempińska 5a
WICEMISTRZ: Natasza Piesik 5a

KLASA 6
MISTRZ: Krystian Ernest 6c
WICEMISTRZ: Sebastian Homa 6b

KLASA 7
MISTRZ: Adam Filipczak 7e