Jesteśmy laureatami II edycji konkursu „ EDUKUJEMY – POMAGAMY ”

Jesteśmy laureatami  II edycji  konkursu „ EDUKUJEMY – POMAGAMY ”

Przez cały rok szkolny zbieraliśmy zużyte baterie. W podsumowaniu konkursu nasza szkoła została laureatką ekologicznych zmagań Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Edukujemy - Pomagamy". Osiągnęliśmy 58 miejsce w Polsce wśród nagrodzonych szkół podstawowych. Jury brało pod uwagę ilość zebranych baterii w przeliczeniu na każdego ucznia w szkole. To bardzo wysoka lokata, a jak bardzo pomogliśmy naszemu środowisku! To wielka chluba!To bardzo się liczy! Jesteście wspaniali, nasi zbieracze zużytych baterii! Bardzo Wam dziękujemy!

Wszystkie fundusze uzyskane z tej bateriowej akcji Organizacja Reba S.A oraz GP Battery (Poland) sp. z o.o. przekazały na rzecz „Towarzystwa Opieki Nad Ociemniałymi. Stowarzyszenie w Laskach ”. To bardzo szczytny cel!

Poniżej zestawienie szkół  podstawowych - laureatów konkursu ( z chojnickich szkół podstawowych wśród laureatów  tylko My (58 lokata) oraz SP Czersk (1 lokata. Brawo!), SP Lichnowy (95 lokata) i SP Lubnia (116 lokata).

Zestawienie szkół laureatów konkursu.

Gratulacje dla naszych ekologów – zbieraczy baterii!