Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego ‘The Big Challenge 2022”

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego ‘The Big Challenge 2022”

Za nami kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego „The Big Challenge”. Jest to innowacyjny konkurs online, do którego co roku przystępuje ponad 630.000 uczniów z kilku krajów Europy. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 36 uczniów z naszej szkoły, a czworo z nich zanlazło się wśród 10 najlepszych uczniów w województwie:  Krzysztof Pestka z klasy VIII a – 2 miejsce, Maria Wożniczka z klasy VII b – 4 miejsce,  Ola Jurczenko z klasy VIb  - 8 miejsce, Bartosz Kukliński z klasy Vb – 10 miejsce. Ponadto Krzysztof Pestka zajął 8 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej w swojej kategorii. Wielkie brawa i gratulacje!

W konkursie ustalone są trzy rodzaje klasyfikacji: szkolna, wojewódzka i krajowa, osobno dla każdego poziomu. W tegorocznej edycji klasyfikacja wygląda następująco:

Klasyfikacja szkolna

Poziom 1 – klasy 4 i 5

1 miejsce – Bartosz Kukliński klasa 5b

2 miejsce – Alicja Kempińska klasa 5a

3 miejsce – Patrycja Lica klasa 5a

Poziom 2 – klasy 6

1 miejsce – Ola Jurczenko – klasa 6b

Poziom 3 – klasy 7

1 miejsce – Maria Woźniczka – klasa 7b

2 miejsce – Nikodem Hoppe – klasa 7b

3 miejsce – Helena Brzezińska – klasa 7b

Poziom 4 – klasy 8

1 miejsce – Krzysztof Pestka klasa 8a

2 miejsce – Jagoda Matthes – klasa 8a

3 miejsce – Klaudia Meyer klasa 8d

Klasyfikacja wojewódzka

Poziom 3 – klasy 7

4 miejsce – Maria Wożniczka klasa 7b

Poziom 4 – klasy 8

2 miejsce – Krzysztof Pestka klasa 8a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzicom oraz nauczycielom prowadzącym uczniów!