Uwaga, uwaga! Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca!

| Opublikowane w: Aktualności
Uwaga, uwaga! Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca!

24 czerwca – w najbardziej wyczekiwany dzień roku – uczniowie odebrali swoje świadectwa oraz różnego rodzaju gratyfikacje i rozpoczęli wakacje! W tym roku szkolnym uczniowie za świadectwa z wyróżnieniem, osiągnięcia w konkursach oraz wytypowani do Nagrody Burmistrza otrzymali bony oraz karnety na basen. Absolwenci klas ósmych, którzy otrzymali oceny celujące na świadectwie zostali wyróżnieni Nagrodą Specjalną Dyrektora II stopnia. Wszystko to zostało ufundowane przez Radę Rodziców.

Nasi Kochani Absolwenci po raz ostatni wysłuchali hymnu szkoły, specjalnie dla nich wystąpili także przedstawiciele klas siódmych, żegnając swoich kolegów i koleżanki: Julia Religa – tańcem, Maria Woźniczka – grą na fortepianie, Nadia Szymańska – śpiewem. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i przekazanie sztandaru szkoły. Wzruszeniom , nagrodom i przemówieniom nie było końca! Listem gratulacyjnym uhonorowani zostali również rodzice – czuwający nad rozwojem swoich pociech oraz zawsze wykazujący chęć współpracy! Rada Rodziców nie zapomniała o nauczycielach: piękne nagrody książkowe otrzymali Renata Bukowska oraz „świeżo upieczone” emerytki: Wiesława Koperska i Hanna Piontkowska.

Drodzy Absolwenci, nawiązując do słów Pana Dyrektora, wspominajcie ciepło i miło naszą szkołę, dbajcie o nawiązane relacje, przyjaźnie i wracajcie do nas z podaniami o pracę czy swoimi dziećmi. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, spełniajcie swoje marzenia!

Drodzy Uczniowie, całe Grono Pedagogiczne SP3 życzy Wam radosnych, bezpiecznych wakacji!Wykorzystajcie dobrze ten czas! Zdobywajcie nowe doświadczenia i umiejętności, odkrywajcie nowe, ciekawe miejsca, abyśmy we wrześniu spotkali się ze świeżymi siłami oraz chęciami do pracy! Do zobaczenia!