Rozpoczynamy rok szkolny 2022/2023

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Rozpoczynamy rok szkolny 2022/2023

Nowy rok szkolny 2022/2023

Jeszcze niedawno przygotowywaliśmy się do wakacyjnych przygód i wojaży, a dziś, pełni energii i entuzjazmu, powróciliśmy w szkolne mury i ławki. Wakacje upłynęły w szalonym tempie, a przed nami nowy rok szkolny, świeża, biała kartka, która czeka aby wypełnić ją nowymi wyzwaniami i oczywiście samymi sukcesami, czego serdecznie Wam życzymy Drodzy Uczniowie!

Rozpoczęcie roku szkolnego najmocniej przeżywali nasi kochani pierwszoklasiści: w tym roku szkolnym nasza „Trójka” powiększyła się o cztery nowe oddziały – klasy 1a, 1b, 1c, 1d. Najmłodsi zostali powitani przez Dyrekcję szkoły i przewodniczącego Rady Rodziców, grono pedagogiczne oraz swoje wychowawczynie: Hannę Weltrowską, Mirosławę Czarnecką, Beatę Wielewską wraz z Joanną Orlikowską oraz Luizę Chomicz. Specjalnie dla pierwszoklasistów wystąpili także uczniowie klas trzecich pod opieką p. Agnieszki Szynalewskiej oraz Hanny Kiedrowicz z repertuarem teatralno – muzycznym. Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu na uczniów nasi pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Brawo, życzymy Wam samych sukcesów!

Wakacje to w szkolnym budynku zawsze czas zmian i modernizacji, aby nasza szkoła była jeszcze bardziej funkcjonalna, przyjazna i nowoczesna. W szkole funkcjonuje oddział zerowy, świetlica klas 1-3 została przeniesiona i znajduje się przy sali gimnastycznej, oddano do użytku nowoczesną salę terapeutyczną, z nowymi technologiami  i wyposażeniem, potrzebną do pracy z uczniami wymagającymi dodatkowego wspomagania.

Kochani Uczniowie z SP nr 3, życzymy Wam udanego nowego roku szkolnego! Rozwijacie się, zdobywajcie wiedzę i umiejętności oraz sukcesy szkolne, powodzenia!