Eko - art

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Eko - art

W ubiegły październikowy poniedziałek (10.10.2022 r.) w SP3 odbyła się kolejna edycja corocznego konkursu recytatorskiego Eko - Art. Tym razem w wielką scenę zamieniała się harcówka szkolna, gdzie zebrane jury w składzie: Marzanna Rostankowska, Anna Czajkowska i Małgorzata Góra, a także przybyli goście: rodzice oraz nauczyciele, mieli przyjemność wysłuchać przygotowanych recytacji o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Młodzi artyści wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III, IV - VI oraz VII - VIII.

Poniżej wyniki uczniowskich zmagań:

- Kategoria klas I - III

3. Antonina Lewińska kl. VIIb

- Wiktoria Wojtala Modrzejewska kl. VIIIa

- Paula Fryca kl. VIIb

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki oraz słodki poczęstunek, a laureaci nagrody rzeczowe w postaci gier i puzzli. Wszystko zostało zakupione z funduszu Rady Rodziców SP3. Osoby, które zajęły pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii wiekowej będą reprezentowały szkołę na szczeblu powiatowym konkursu w Chojnickim Centrum Kultury w dniach 17 - 19.10.2022. Reprezentantem, który wygłosi wiersz w języku kaszubskim będzie Adrian Pilarek z klasy 5b. Trzymamy za Was mocno kciuki! Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i już teraz  zapraszamy za rok!