Nasze czytanie na przerwach między zajęciami

Nasze czytanie na przerwach między zajęciami

Dołączamy do bicia rekordu w czytaniu na przerwach!

W czwartek, 13 października 2022 r., społeczność szkolna po raz kolejny przystąpiła do międzynarodowego bicia rekordu w czytaniu podczas przerw. Tego dnia i starsi i młodsi, zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz pracownicy szkoły przerwy międzylekcyjne spędzili z książką - tą najulubieńszą lub taką, z którą rozpoczyna się dopiero przygodę z czytaniem! Wydarzenie to było organizowane pod patronatem akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i miało zasięg międzynarodowy. W tym dniu czytanie zarażało kolejnych przedstawicieli uczniowskiej braci niczym pozytywny wirus. Czy pobiliśmy rekord jeszcze nie wiemy, ale książki królowały w objęciach uczniów relaksujących się czytaniem między zaplanowanymi w tym dniu zajęciami.

W galerii zdjęć: klasa 2b, 4a, 5c, 6c, 7c, 7d i inne. Niestety nie wszystkich czytających udało się sfotografować, nie wypada wszak przeszkadzać zaczytanym...