Dzień Edukacji Narodowej`2022

Dzień Edukacji Narodowej`2022

Przed Świętem Edukacji Narodowej do nauczycieli i pracowników szkoły  trafiły słowa podziękowań i uznania za wkład w kształcenie i wychowanie dzieci. Podziękowali sami uczniowie podczas szkolnej akademii przygotowanej w sali gimnastycznej dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz nauczycieli emerytów. Uczniowie pod kierunkiem opiekunek, pań Agnieszki Szynalewskiej, Moniki Fierek, Hanny Kiedrowicz, Katarzyny Smentek, Hanny Kiedrowskiej przygotowali radosny, pełen wzruszeń  program artystyczny na tle pięknej dekoracji okolicznościowej.

Występ bardzo ujął zgromadzonych, przeplatany dowcipnymi scenkami i piosenkami. Wzruszał, cieszył, bawił i umilał wspólnie spędzany czas. Miłe słowa nauczycielom i pracownikom  przekazał dyrektor szkoły, Karol Kołyszko dziękując za trud codziennej pracy w szkole i przedszkolu. O nauczycielach w dniu ich święta pamiętały także władze miasta. Dyrektor Karol Kołyszko przekazał zgromadzonym list i pozdrowienia od Burmistrza Miasta Chojnice.

W Dniu Edukacji Narodowej do nauczycieli trafiły tez nagrody szczególne.

Medale Komisji Edukacji Narodowej odebrali: Lucyna Bardelska, Marzena Dąbkowska, Wojciech Przytarski, Katarzyna Szczepańska, Joanna Woźniczka, Mirosława Machowska

Medalami za długoletnią służbę wyróżniono:

- medalem złotym – Elżbietę Koperską, Hannę Weltrowską, Danutę Siluk

- medalem srebrnym – Luizę Chomicz, Ilonę Meyer

- medalem brązowym – Lucynę Bardelską, Annę Homę, Joannę Laszkiewicz, Ewę Leszczyńską, Barbarę Trzebiatowską

Nagrody Burmistrza Miasta Chojnice odebrali Renata Bukowska i Wojciech Przytarski, a do rąk szesnaściorga nauczycieli i czternaściorga pracowników administracji i obsługi trafiły Nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3.