Łączmy siły, razem możemy zrobić wiele dobrego

Łączmy siły, razem możemy zrobić wiele dobrego

ZIMOWA ZBIÓRKA

Jak wszyscy dobrze wiemy sytuacja mieszkańców Ukrainy jest bardzo trudna. Powodem tego stanu rzeczy jest agresja rosyjska na suwerenne państwo ukraińskie oraz niszczenie przez Rosjan krytycznej infrastruktury ukraińskiej. Ukraińców czeka bardzo trudny okres zimowy.

Aby ich wesprzeć nasza szkoła przystąpiła do współpracy ze Stowarzyszeniem POMOCOMOCNI z Chojnic.

W związku z tym zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników obsługi zaangażowanie się w akcję, zorganizowaną na rzecz pomocy Ukrainie.

Bardzo prosimy o dary w postaci ciepłych ubrań, koców, kurtek zimowych, butów, kołder, śpiworów, świeczek i podgrzewaczy.
Ciepłe ubrania i buty zbierane będą dla różnych grup wiekowych tj. dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Nie muszą to być rzecz nowe. Sprawdźmy czy te rzeczy mamy w domu. Jeżeli tak i są one w dobrym stanie to prosimy o przyniesienie ich do szkoły.

Dary można przynosić do szatni szkolnej w dniach 03.11.2022 r. - 15.11.2022r.

Pokażmy po raz kolejny, że jesteśmy zgraną społecznością szkolną i lokalną i zróbmy coś dobrego dla innych.

Więcej informacji na faceebook i na stronie

Szkolne Koło Wolontariatu "Pomagam, bo lubię"