Pobiegali w lasku

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Sport

Od sztafetowych biegów przełajowych, uczniowie chojnickich szkół podstawowych rozpoczęli rywalizację sportową w nowym roku szkolnym. W Lasku Miejskim pobiegli też nasi uczniowie.

W miejskich Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wzięli udział reprezentanci chojnickich szkół podstawowych. Zarówno w klasach młodszych (rocznik 2010 i młodsi), jak i w starszych (rocznik 2008-2009) rywalizacja toczyła się w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zawody w każdej kategorii wygrały ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 5. Najlepiej z naszych drużyn wypadli  młodsi chłopcy z klas 4-6, którzy zajęli drugie miejsce. Starsze dziewczęta z klas 7-8 wywalczyły 3 miejsce, a chłopcy ukończyli bieg na 4 pozycji.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Budryca, Nikodem Cieśliński, Vadym Demchuk, Aleksander Marasz, Szymon Nalewaj, Jakub Religa, Ksawery Reszka, Oliwier Skiba, Karol Żywicki, Dominika Cebula, Laura Goss, Dominika Jażdżewska, Natalia Kucharska, Wiktoria Modrzejewska, Julia Religa, Amelia Stanisławska, Maryna Tsynkun, Amelia Zblewska, Wiktoria Żywicka, Piotr Czajkowski, Krystian Ernest, Kamil Grochowski, Kacper Klóskowski, Wiktor Marasz, Szymon Mrugalski, Nazar Prudkyi, Tymofii Zelenenko, Bartosz Wnuk – Lipiński.