Biblioteczne wróżenie andrzejkowe

| Opublikowane w: Aktualności
Biblioteczne wróżenie andrzejkowe

Biblioteka szkolna SP3 w dniach 29 i 30 listopada przeżywała prawdziwe oblężenie uczniowskie! Stało się tak za sprawą uczennic należących do Aktywu bibliotecznego, które wcieliły się w role wróżbitek oraz  wyroczni i przygotowały dla swych szklonych kolegów i koleżanek szereg wróżb i zabaw związanych z tradycjami andrzejkowymi. Były serca, które mówiły jakie imię będzie miała nasza wybranka lub wybranek, koło fortuny przewidywało co przyniesie los w najbliższej przyszłości, można było także poznać swój zwód a nawet  dowiedzieć się o niezapowiedzianych kartkówkach ;)

Pomysł bardzo się dzieciom spodobał, wszyscy bawiliśmy się świetnie, pamiętając aby podchodzić do wróżb z przymrużeniem oka, traktując je jako zabawę !

Aktyw biblioteczny zrzesza uczniów  z klas IV – VIII, ma charakter otwarty serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy przejawiają taką chęć – zapisy w bibliotece!