Nasi na drugim

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Nasi na drugim

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 rywalizowali w miejskich rozgrywkach koszykówki 3 x3. Najlepiej wypadli najmłodsi chłopcy, wywalczając drugie miejsce.

W miejskich zawodach koszykówki 3 x 3, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 7 rywalizowały drużyny z chojnickich podstawówek. Oprócz reprezentantów gospodarzy do rywalizacji przystąpili uczniowie SP 3,  SP 1 i SP 8. Zawody zdominowali uczniowie SP 7, którzy zwyciężyli w każdej kategorii.

Najlepiej z naszej szkoły wypadła drużyna młodszych chłopców. Ekipa z „trójki” w Igrzyskach Dzieci, po zwycięstwie nad SP 8 i porażką z SP 7, uplasowała się na drugim miejscu.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasze dziewczęta zajęły czwarte miejsce. Niestety poniosły trzy porażki: z SP 1, SP 7 i SP 8. Chłopcy po porażkach z SP 1 i SP 7, zajęli trzecie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

Igrzyska Dzieci (klasy 4-6): Mateusz Budryca, Oliwier Skiba, Karol Żywicki, Ksawery Reszka, Aleksander Marasz.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8): Laura Goss, Martyna Kula, Dominika Cebula, Dominika Jażdżewska, Tymoteusz Żalikowski, Jan Klapa, Szymon Mrugalski, Dawid Czerniewski.