Uczestnicy konkursów czytelniczych odbierają dyplomy w bibliotece

Uczestnicy konkursów czytelniczych odbierają dyplomy w bibliotece

29 listopada 2022 roku uczestnicy konkursów czytelniczych z klas II – III i IV – V odebrali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców SP nr 3. Otrzymali je znajomość konkursowych lektur „Dzieci pana Astronoma" Wandy Chotomskiej i „Legendy warszawskie” Artura Oppmana.

Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy! Świetnie się spisaliście, potrafiliście odpowiedzieć na najbardziej szczegółowe pytania, cieszą bezbłędnie lub prawie bezbłędnie oddane prace. Brawo Wy!

Konkurs czytelniczy klas 2 -3 „Podróż w kosmos z panem Astronomem”

KLASY 2

1. 1. Maciej Jażdżewski, 2c
  2. 2. Natan Bonin, 2a ; Jakub Kempiński, 2a

Nagrody za debiut w konkursie czytelniczym: Matylda Kurszewska, 2a ; Aleksander Hoppe, 2a
Klasy 3

1. Jan Wnuk Lipiński, 3b

2. Szymon Wenderski, 3c ; Zuzanna Spichalska, 3b ; Zofia Krakowiak, 3c ; Fabian Stoltman, 3c ;

3. Aleksander Dworkiewicz, 3c ; Laura Arno, 3a ; Marcel Brauer, 3c ; Nina Fierek, 3c ; Cezary Dymerski, 3b

WYRÓŻNIENIA - Dominika Kosna, 3c ; Lilianna Albrecht, 3b

Konkurs czytelniczy klas 4 – 5 „Legendy warszawskie”

1. Magda Gierszewska, 4a ; Jakub Kowalik, 5b