Mikołajki 2018

| Opublikowane w: Aktualności
Mikołajki 2018

Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia uczniów SP3 odwiedził ulubiony święty wszystkich dzieci – święty Mikołaj. Zanim się jednak pojawił, zebranych na sali uczniów powitał pan dyrektor Karol Kołyszko, który przybliżył dzieciom historię życia św. Mikołaja oraz życzył wszystkim samych wspaniałości z okazji Mikołajek. Czas oczekiwania na przybycie tego niezwykłego gościa umilały swym występem „Roztańczone Trójeczki” wraz z p. Beatą Wielewską, które porwały do tańca wszystkich: dzieci, dyrekcję, przybyłych gości a nawet samego Mikołaja! Natomiast szkolne koło teatralne „Maskarada” pod przywództwem p. Agnieszki Szynalewskiej przygotowało pantominę, zachęcającą do tego aby każdy z nas spróbował zostać św. Mikołajem, czasem tak niewiele do tego potrzeba! Również i nasz święty miał swoich pomocników, którym w tym roku był Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 8 w Chojnicach. Dzięki ich hojności i pomocy każdy uczeń w szkole cieszył się słodkim  upominkiem. Uczniowie otrzymali także stroje sportowe, przekazane przez p. Andrzeja Gąsiorowskiego na ręce p. dyrektora Karola Kołyszko, na których wkrótce dodatkowo pojawi się logo Sępika. Społeczność uczniowska bardzo serdecznie dziękuje za te dary i zaprasza Mikołaja ponownie, już za rok!

Podczas apelu zostali nagrodzeni laureaci konkursu na wykonanie ozdoby choinkowej „Gwiazdka – gwiazdeczka

1 miejsce Mikołaj Miętkowski kl. II c

2 miejsce Amelia Blukis kl. III c

3 miejsce Alicja Nitka kl. II b