Radosne harcerskie kolędowanie

Radosne harcerskie kolędowanie

Hej kolęda, kolęda - harcerskie śpiewanie!

Corocznym zwyczajem, ostatniego dnia przed przerwą świąteczną, spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby wspólnie celebrować ten czas, śpiewać kolędy, pastorałki, piosenki bożonarodzeniowe wraz z naszymi harcerzami - 40 drużyną im. Zawiszy Czarnego na czele z druhem Andrzejem Schulzem. Magiczny, wspaniały, świąteczny klimat udzielił się wszystkim, tym bardziej, że tego dnia w każdej klasie odbyły się też uroczyste wigilie klasowe. Życzenia świąteczne podczas śpiewnego spotkania w sali gimnastycznej przekazały uczniom i nauczycielom p. wicedyrektorki Ewa Sawicka i Zofia Myszka.

Dzięki uczestnictwu w tych rozśpiewanych wydarzeniach, mogliśmy jeszcze bardziej odczuć magię i atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz przeżywać razem ten wyjątkowy czas!