| Opublikowane w: Aktualności, Laboratoria przyszłości, Ogłoszenia
Szkolne talenty

W naszej szkole powstała pracownia audiowizualna z programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

Pracownia słada się z studia telewizyjnego SE-650 z monitorem 65" i gimbalem, kamerą 360 stopni, aparatem cyfrowym, mikrofonami krawatowymi, oprogramowania do edycji, montażu i tworzenia materiałów wideo, oświetlenie do realizacji nagrań- 2 profesjonalne lampy, greenscreen.

Uczniowie wykorzystując powyższe sprzęty na zajęciach będą rozwijać swoje umiejętności związane z twórczym i kreatywnym wykorzystaniem urządzeń audiowizualnych z naciskiem na ich możliwości informacyjne, techniczne i artystyczne.

Działania szkoły zostaną poszerzone o rozwój kompetencji technicznych (montaż, obróbka filmów i zdjęć), społecznych (tworzenie dzieł o charakterze informacyjnym i artystycznym) czy informatycznych (publikacja cyfrowa i promocja dzieł).

Na pierwszych zajęciach nagrane zostały uczennice szkoły, które zaśpiewały piosenkę w studio do nagrań. Utwór który wybrały dziewczyny to "Ale Yazz" Sanah. Nagranie przeszło obróbkę dźwiękową, usunięte zostało z niego tło i dodane nowe.

Dzięki tej inicjatywie, nasi uczniowie będą mogli prezentować swoje talenty na stronie.

Masz talent, chcesz coś pokazać? Zgłoś się do p. Rapir. Umówimy się na nagranie w profesjonalnalnej sali :)

Uczniowie chętni do nauki nagrywania i montowania z klas 4-7 też mile widziani.